top of page

Kontakt oss

På kontoret i Osloveien 67 - Hønefoss er vi 10 dedikerte, engasjerte og dyktige medarbeidere som vil gjøre vårt ytterste for å realisere de prosjektene som presenteres. 

Sandvold Boliger- oss på kontoret_edited

 Sandvold Boliger AS

_MG_3076 (2).jpg

John-Petter Sandvold

Daglig leder

Tlf: 922 63 153

E-post: john-petter.sandvold@boligpartner.no

Line Gjerald.jpg

Line Gjerald

Salgssekretær

Tlf: 924 44 277

E-post: line.gjerald@boligpartner.no

Fredrik Waagaard.jpg

Fredrik Waagaard

Prosjektleder og Tømrermester

Tlf: 936 90 878

E-post: fredrik.waagaard@boligpartner.no

3K4A3887.jpg

Gard Reime

Prosjektleder

Tlf: 402 15 484

E-post: gard.reime@sandvoldboliger.no

Tina Jensen Olaussen.jpg

Tina Therese Jensen

Markedsansvarlig og Prosjekt koordinator 

Tlf: 975 17 976

E-post: tina.jensen@boligpartner.no

Såle...png

Ståle Johansen

Byggeleder

Tlf: 918 25 085

E-post: stale.johansen@boligpartner.no

_MG_3131 redigert.jpg

Henning Gulbrandsen

Tomteutvikler

Tlf: 414 75 403

E-post: henning.gulbrandsen@boligpartner.no 

Pål Norderhaug.jpg

Pål Norderhaug

Eneboligkonsulent

Tlf: 958 06 519

E-post: pal.norderhaug@sandvoldboliger.no

Jone front høyoppl.jpg

Jone Grime

Prosjektselger

Tlf: 932 62 660

E-post: jone.grime@boligpartner.no

Vegard Hjelmesæth.jpg

Vegard Hjelmesæth

Prosjektleder

Tlf: 905 39 680

E-post: vegard.hjelmeseth@sandvoldboliger.no

firkantet bilde til hjemmeside.jpg

Tlf: 

snekkere med Ailo.jpg

Team Tømrermester Sandvold

.

bottom of page